Filmografia

 
 

wybór:


Filmy i produkcje telewizyjne własne:

“Cmentarz”, “Tutaj świat się nie kończy”, “W poszukiwaniu minionego świata”, “Mormoni”, “Pańcio, Pańcia”: seria programów telewizyjnych poświęconych schroniskom dla psów oraz o psach szukających nowych właścicieli, “Zycznia Noworoczne” i inne


Filmy reklamowe i promocyjne (produkcje własne):

Zarowki “Helios”, Okna i profile “Okfens”, plastry “Akutol”, Gollwitzer Polska, Hydac Polska, seria 5 filmów dla Aviva/Commercial Union, “Combo” Schoeller Arca Systems  i inne


Seriale:

”Przygody dzielnego wojaka Szwejka”, “Śląska Gospoda”, “Szanse Finanse”, “Pogoda na piątek”, “Tak czy nie”, “Bezradnik przeciętnego Polaka”, “Katastrofy górnicze”, “Szopienice moje miejsce na mapie” i inne


Koncerty:

M. Legrand,  Odjazdy,  Kronos Quartet,  Z. Preisner, P. Kukiz,  Mono, VooVoo,  E. Bartosiewicz,  J. Skrzek,  Skolias,  Wigfield, Kamerata Silesiana, East 17,  Genesis,  Rawa Blues,  Namyslowski,  K. Dębski, Metalmania, Pendragon,  i inne


Teledyski:

Myslowitz, Skubikowski,  Liroy,  Brathanki, Stachurski, Golec Orkiestra, Doda, Kasia Kowalska, Pogodno, Dżem, ZPiT Ślask, R. Gawliński, Nigel Kennedy, Raz,dwa,trzy, SBB, Motion Trio, Feel, Anita Lipnicka, trzydwaUHT, Chylinska, i inne


Widowiska i Teatry Telewizji:

"Bombka" L. Ptaszyński, “Cafe Star” A. Sikora, "Późne Kwiaty", “Ania czy Mania”, “Pan Klejanko”, “Wszystko albo nic”, “Kajtuś Czarodziej”,  "Panna Julia", "Nie do wiary",  “Tak tańczyła Izadora”, “Szansa na sukces”,  “Ogród sztuk”, “Ożenek” i “Oświadczenie” J.Stuhr, “Sensacje XX Wieku” Wołoszanski (kilka odcinków), “Techniki negocjacyjne” M. Piekorz, “Fryzjer” i “Rodzinny show” M Pieprzyca, “Koncert zyczen” B. Dzianowicz, “Korzeniec” i inne


Filmy fabularne:

“Pokój saren” Lech Majewski  "Aimee i Jaguar" Max Färberböck,  “List” Denijal Hasanovic, “Angelus” Lech Majewski,  “Eukaliptus” Marcin Krzyształowicz, “Barbórka” Maciej Pieiprzyca, “Anioł w Krakowie” Artur Więcek "Baron",  “High Way” Jacek Borusiński, “Co słonko widziało” Michał Rosa, “Iron Cross”  Joshua Newton (Pawel D. Satala kierownik produkcji), “Młyn i Krzyż” Lech Majewski, “Gdyby ryby mialy glos”  Tomek Jurkiewicz  i inne


Filmy dokumentalne:

BBC Auschwitz,  “Erwin Sówka”, “Szopka Franciszkanów”, “Kraków w Arte”,  “Rozmowy na koniec wieku”, “Figurant”, “Porwanie Europy” Jadwiga Kocur “Tajemnice Jasnej Góry” i inne


Filmy reklamowe:

“Strzelec”, “Wizja TV”, “Bielmar”, “Giełda Papierów Wartościowych”, “Ikea”, “Philip Morris”, “Era GSM”, “Winterthur”, “Viva”, “Wola”, “Indykpol”, “Jurajska”, “Lidl”, “Lipton”, “Aqua Park Krakow”, “Jura Park Baltow”, “Konfitura Fix Diamant”, “Polsat Cyfrowy”, “Play”,  i inne


Sport:

Mecze: Polska - Wlochy, Polska - Rosja, Polska - Anglia, Strongmeni i inne