FILMOGRAFIA

wybór:


Filmy i produkcje telewizyjne własne:

“Cmentarz”, “Tutaj świat się nie kończy”, “W poszukiwaniu minionego świata”, “Mormoni”, “Pańcio, Pańcia”: seria programów telewizyjnych poświęconych schroniskom dla psów oraz o psach szukających nowych właścicieli, “Zycznia Noworoczne” i inne


Filmy reklamowe i promocyjne (produkcje własne):

Zarowki “Helios”, Okna i profile “Okfens”, plastry “Akutol”, Gollwitzer Polska, Hydac Polska, seria 5 filmów dla Aviva/Commercial Union, “Combo” Schoeller Arca Systems  i inne


Seriale:

”Przygody dzielnego wojaka Szwejka”, “Śląska Gospoda”, “Szanse Finanse”, “Pogoda na piątek”, “Tak czy nie”, “Bezradnik przeciętnego Polaka”, “Katastrofy górnicze”, “Szopienice moje miejsce na mapie” i inne


Koncerty:

M. Legrand,  Odjazdy,  Kronos Quartet,  Z. Preisner, P. Kukiz,  Mono, VooVoo,  E. Bartosiewicz,  J. Skrzek,  Skolias,  Wigfield, Kamerata Silesiana, East 17,  Genesis,  Rawa Blues,  Namyslowski,  K. Dębski, Metalmania, Pendragon,  i inne


Teledyski:

Myslowitz, Skubikowski,  Liroy,  Brathanki, Stachurski, Golec Orkiestra, Doda, Kasia Kowalska, Pogodno, Dżem, ZPiT Ślask, R. Gawliński, Nigel Kennedy, Raz,dwa,trzy, SBB, Motion Trio, Feel, Anita Lipnicka, trzydwaUHT, Chylinska, Weekend i inne


Widowiska i Teatry Telewizji:

"Bombka" L. Ptaszyński, “Cafe Star” A. Sikora, "Późne Kwiaty", “Ania czy Mania”, “Pan Klejanko”, “Wszystko albo nic”, “Kajtuś Czarodziej”,  "Panna Julia", "Nie do wiary",  “Tak tańczyła Izadora”, “Szansa na sukces”,  “Ogród sztuk”, “Ożenek” i “Oświadczenie” J.Stuhr, “Sensacje XX Wieku” Wołoszanski (kilka odcinków), “Techniki negocjacyjne” M. Piekorz, “Fryzjer” i “Rodzinny show” M Pieprzyca, “Koncert zyczen” B. Dzianowicz, “Korzeniec” i inne


Filmy fabularne:

“Pokój saren” Lech Majewski  "Aimee i Jaguar" Max Färberböck,  “List” Denijal Hasanovic, “Angelus” Lech Majewski,  “Eukaliptus” Marcin Krzyształowicz, “Barbórka” Maciej Pieiprzyca, “Anioł w Krakowie” Artur Więcek "Baron",  “High Way” Jacek Borusiński, “Co słonko widziało” Michał Rosa, “Iron Cross”  Joshua Newton (Pawel D. Satala kierownik produkcji), “Młyn i Krzyż” Lech Majewski, “Gdyby ryby mialy glos”  Tomek Jurkiewicz  i inne


Filmy dokumentalne:

BBC Auschwitz,  “Erwin Sówka”, “Szopka Franciszkanów”, “Kraków w Arte”,  “Rozmowy na koniec wieku”, “Figurant”, “Porwanie Europy” Jadwiga Kocur “Tajemnice Jasnej Góry” i inne


Filmy reklamowe:

“Strzelec”, “Wizja TV”, “Bielmar”, “Giełda Papierów Wartościowych”, “Ikea”, “Philip Morris”, “Era GSM”, “Winterthur”, “Viva”, “Wola”, “Indykpol”, “Jurajska”, “Lidl”, “Lipton”, “Aqua Park Krakow”, “Jura Park Baltow”, “Konfitura Fix Diamant”, “Polsat Cyfrowy”, “Play”,  “Meble Agata”i inne


Sport:

Mecze: Polska - Wlochy, Polska - Rosja, Polska - Anglia, Strongmeni, MMA,  i inne